Hakkımızda

Aybey Elektronik

arma-500-1

AR-GE harcamaları
en yüksek 500 şirket arasında!

1993 yılında asansör kumanda sistemleri alanında üretim yapmak üzere kurulan Aybey Elektronik kuruluşundan itibaren yalnızca asansör elektroniğine odaklanmıştır.

Güçlü Ar-Ge kadrosu sayesinde tümleşik asansör kontrol sistemi, asansör kumanda kartları, motor sürücü, asansör kumanda panoları, acil kurtarma sistemi, hazır tesisat sistemleri, kat-kabin butonyerleri, filtre, manyetik şalter, erişim kontrol sistemleri ve anons sistemi gibi elektronik cihazların tasarımını ve üretimini tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu tarihten itibaren asansör elektroniğinde sağladığı inovatif çözümlerle Ar-Ge yatırımlarına da hız kesmeden devam etmeyi hedefleyen Aybey Elektronik, Nisan 2018 itibariyle T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge Merkezi olarak tescillenmiştir. Aybey Elektronik için vazgeçilmez olan Ar-Ge’ye verilen bu önem, farklı pazar ihtiyaçlarını, çeşitli asansör uygulamalarını ve değişen uluslararası asansör yönetmeliklerini en iyi şekilde karşılayabilmesine ve yenilikçi tasarımlar sunabilmesine olanak sağlamıştır.

Asansör elektroniğindeki tecrübesi, uzman Ar-Ge, üretim, satış ve satış sonrası destek kadrosuna sahip olması ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak adına kendini sürekli geliştirmeyi hedeflemektedir.

Aybey Elektronik, uluslararası bir firma olma yolundaki hedeflerinden birini daha 2016 yılında Almanya Bochum’da Aybey Elektronik GmbH’nın kurulmasıyla hayata geçirmiş olup, bugüne kadar 5 kıtada 60’dan fazla ülkeye yapmış olduğu ihracatıyla bu hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sizler için en iyi hizmet

Neden bizi seçmelisiniz?

“ Aybey Elektronik, AR-GE, inovasyon, çalışan ve müşteri mutluluğu odaklı Toplam Kalite Yönetimi ilkeleri üzerine inşa edilmiş vizyonu ile geleceğe yürüyüşünü sürdürmektedir. ”

100% Garanti

Olası fabrikasyon hatalara karşı tüm ürünler Aybey Elektronik garantisi altındadır.

Özel Destek

Hizmetlerimizi kullansanız da kullanmasanız da, aradığınızda müşterilerimizi en adanmış şekilde destekliyoruz.

Üstün Kalite, Uygun Fiyat

Müşterilerimize en üst kalite ürünleri uygun fiyatlarla sunmayı garanti ediyoruz.

Sürdürülebilirlik

Tüm tedarik zinciri ve işletme proseslerimizde, çevre dostu olma ve sıfır atık politikalarını önemsiyoruz.

Profesyonel Ekip

Müşteri memnuniyetinin güvenilir hizmetle başladığını biliyoruz. Elbette kendini işine adamış bir ekiple.

Hızlı ve Etkili

Her zaman hızlı çalışıyoruz. Ürün ve çözümlerimizi ne denli hızlı beklediğinizin farkındayız.

x

Hızlı İletişim